PROMOT PLUS s.r.o.  - chráněná dílna

Firma Promot plus s.r.o. vznikla v roce 2012. Sídlo i provozovna firmy je na Nádražní ulici 692/80 v Kloboukách u Brna, PSČ 691 72.

V současné době firma zaměstnává 4 pracovníky (všichni pobírají invalidní důchod).

 

Předmět podnikání:

- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

- zámečnictví, nástrojařství

- obráběčství

Ve firmě probíhají zejména zámečnické práce, montáž a kompletace kovových dílů, opracování dílů, ale také kompletace motorických polohovacích roštů a zdravotních (pečovatelských) lůžek. Zdravotní lůžka jsou také zapůjčována do domácností (jedná se krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem pro péči o blízké osoby).

Mgr. Petra Chromá, jednatelka

777253359

Nabízíme náhradní plnění.

Co říká zákon – § 81 zákona 435/2004 Sb. o zaměstnanosti

Zákon o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. ukládá zaměstnavatelům s více než 25 zaměstnanci povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, přičemž povinný podíl těchto osob na celkovém počtu zaměstnanců je stanoven ve výši 4 %. Za nesplnění této povinnosti je zaměstnavatel povinen odvést do státního rozpočtu za každou osobu se zdravotním postižením, kterou by měl zaměstnávat, ročně 2,5 násobek průměrné mzdy. V případě, že nezaměstnáváte potřebný počet zaměstnanců se zdravotním postižením, může tuto povinnost splnit odebráním výrobků nebo služeb od subjektu, který zaměstnává více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením. Můžete také kombinovat odvod do státního rozpočtu a odebrání výrobků a služeb – tzv. „náhradní plnění“.

V současné době hledáme uchazeče na pozice montážní dělník a zámečník.

 

Všechna místa jsou pouze pro občany pobírající invalidní důchod, kteří jsou v evidenci ÚP.

 

V případě zájmu pište na promotplus@seznam.cz nebo volejte: 777253359