Domácí péče o seniory a nemocné

18.08.2015 14:48

Nejlépe se Vaši blízcí uzdravují v domácím prostředí. Doma jsou ve známém prostředí a obklopeni svou rodinnou. Zapůjčením zdravotní polohovací postele se Vám péče o Vašeho blízkého velmi usnadní. Naše lůžko je koplet vybaveno (kvalitní pasivní antidekubitní matrace se speciálním potahem, hrazda s hrazdičkou) a je plně motorické. 

Tato zdravotní postel je optimální pro lehce i těžce nemocné pacienty, pro seniory, ale i ležící pacienty. Pečující osoba i pacient velmi ocení motorické nastavení výšky. Jednoduché a intuitivní ovládání Vám umožní nastavit si výšku celé postele. Také motorický polohovací rošt, který je součástí lůžka, je snadno ovladatelný. Umožní Vám odborné polohování pacienta a především pohodlný odpočinek každého uživatele. Součástí funkcí lůžka je i naklánění celé postele - pokud pacietn nemůže sedět, lze tedy naklonit ceou postel.

 

Zdravotní lůžko k Vám přivezeme, nainstalujeme, ukážeme Vám manipulaci. Pronájem může být na pár dní i na několik let, lůžko lze také odkoupit na splátky bez navýšení.

Zpět